toshiba-predstavuje-sdhc-kartu-s-technologii-transferjet
Apple Novinka Toshiba představuje SDHC kartu s technologií TransferJet

Toshiba představuje SDHC kartu s technologií TransferJet

Mirek Kočí

Mirek Kočí

8. 10. 2015 21:30 1

Díky technologii TransferJet karta umožňuje majitelům digitálních fotoaparátů a kamer rychlý přenos fotografií a videí do mobilních zařízení, jako jsou tablety, notebooky a smartphony.

Reklama

Toshiba se chlubí, že pomocí jejího speciálního rozhraní je možné bezdrátově například zálohovat 100 pořízených fotografií o kapacitě 230 MB z fotoaparátu do notebooku za pouhých 4,8 vteřiny. Obávaná datová synchronizace dvou zařízení, která trvá obvykle velmi dlouho, je za předpokladu nutnosti přenosu 1 GB dat otázkou pouhých 20,9 sekundy.

Přenos je možný jen na krátké vzdálenosti, proto je také nadprůměrně bezpečný. Bezpečnost je zajištěna možností specifikace a omezení zařízení, se kterými je možné se propojit a přenášet data. I manuálně lze snadno ovlivnit, která zařízení jsou v těsné blízkosti.

Aby mobil nebo tablet technologii TransferJet podporoval, je zapotřebí zakoupit adaptér. Výrobce nabízí jak USB adaptér pro PC s označením TJEU00AUXB, tak i microUSB adaptér pro androidí telefony TJM35420MU a TJM35420AMU. Majitelé přístrojů od Applu mohou kupovat adaptér s označením TJEU00LTB. Nová SDHC karta s 16GB kapacitou se prodává pod názvem THN-J301W0160E6.

Zdroj: Toshiba

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama