toshiba-vylepsila-firemni-pocitace-satellite-pro-a-tecra
Novinka Toshiba vylepšila firemní počítače Satellite Pro a Tecra

Toshiba vylepšila firemní počítače Satellite Pro a Tecra

Mirek Kočí

Mirek Kočí

19. 3. 2019 14:30

Společnost Toshiba oznamuje nová rozšíření se zaměřením na lepší konektivitu, vyšší zabezpečení dat a efektivnější mobilní práci pro své tři notebooky ze sérií Satellite Pro a Tecra. Inovace jmenovitě získaly počítače Satellite Pro R50-EC, Satellite Pro A50-EC a Tecra A50-EC.

Reklama

Dosavadní porty pro připojení externích zařízení, mezi nimiž nechybí například HDMI a RGB, jsou nyní rozšířeny o rozhraní USB-C. To umožňuje nejen možnost připojení rostoucího množství periferií se stále častěji používaným konektorem USB 3.1 a zvýšení přenosové rychlosti dat s daným zařízením až na 5,0 Gbps, ale otevírá také možnost využití samostatně dodávané USB-C dokovací stanice Toshiba, která umožňuje připojení více zařízení najednou pomocí jediného kabelu.

Uživatelé Satellite Pro A50-EC mohou nyní využít kombinaci několika úrovní zabezpečení, jako je heslo k přístupu na pevný disk s Advanced Encryption (TPM 2.0) a biometrickou identifikaci díky vestavěnému touchpadu SecurePad s integrovanou čtečkou otisků prstů Synaptics. Tecra A50-EC nabízí kromě volitelného SecurePadu nově dle konfigurace možnost využití infračervené kamery, která umožňuje autentizaci pomocí rozpoznání obličeje s využitím technologií Intel Authenticate a Windows Hello.

Kromě zvýšené míry zabezpečení je počítač A50-EC vybaven nově i klávesnicí s podsvícením, které by mělo nabídnout větší efektivitu při večerní práci nebo při psaní ve slabě osvětlených prostorách. Společným základním stavebním prvkem všech vylepšených notebooků jsou procesory Intel Core osmé generace.

Toshiba vylepšila firemní počítače Satellite Pro a Tecra
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama