tp-link-archer-tx50e-doprejte-wi-fi-6-i-svemu-stolnimu-pocitaci
Novinka TP-Link Archer TX50E: Dopřejte Wi-Fi 6 i svému stolnímu počítači

TP-Link Archer TX50E: Dopřejte Wi-Fi 6 i svému stolnímu počítači

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 10. 2020 21:15

Společnost TP-Link představuje nový AX3000 PCIe adaptér Archer TX50E, jenž dokáže schopnosti běžného stolního počítače rozšířit o bezdrátové připojení s podporou nejnovějšího standardu Wi-Fi 6 (802.11ax). Jako bonus pak získáte i Bluetooth 5.0.

Reklama
Reklama

PCIe adaptér TP-Link Archer TX50E s sebou přináší bezkonkurenční rychlost bezdrátového připojení, a to konkrétně do rychlosti až 2 402 Mb/s ve frekvenčním pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz.

V případě PCIe adaptéru TP-Link Archer TX50E je nutné zmínit dvojicí externích anténa a také speciální pozlacený chladič, který počítá s vyšší teplotou skříně počítače.

TP-Link Archer TX50E: Dopřejte Wi-Fi 6 i svému stolnímu počítači

Výrobce zároveň myslel i na zabezpečení, a to formou šifrování WPA3, které poskytuje zvýšenou ochranu bezdrátové komunikace a zabezpečení osobních hesel. V neposlední řadě pak zákazníci ocení také zpětnou kompatibilitu s plnou podporou dřívějších standardů 802.11ac/a/b/g/n pro připojení ke starším routerům.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning