tp-link-td-w9960-je-modemovy-router-pro-kazdou-domacnost
Novinka TP-Link TD-W9960 je modemový router pro každou domácnost

TP-Link TD-W9960 je modemový router pro každou domácnost

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 8. 2018 19:00 1

Představen byl nový modemový router s WiFi standardem N a rychlostí přenosu dat až 300 Mbit/s, který je, jak TP-Link tvrdí, navržen primárně pro VDSL připojení v jakékoli domácnosti. Jeho plusem je i to, že není ani příliš drahý.

Reklama

TD-W9960 nabídne rychlost bezdrátového přenosu dat v pásmu 2,4 GHz až 300 Mbit/s a navíc také čtyři megabitové síťové porty LAN. Díky tomu se může pro leckoho stát optimální volbou pro streamování videí v HD rozlišení a jiné aplikace, které vyžadují stabilní přenosové rychlosti, čemuž napomohou i dvě externí antény.

Modem/router byste měli nakonfigurovat během několika minut díky přehlednému webovému rozhraní nebo mobilní aplikaci Tether pro Android a iOS, která umožňuje spravovat nastavení sítě, včetně rodičovské kontroly a řízení přístupů. Rodičovská kontrola umožňuje nastavit limity na dobu, kterou děti mohou na internetu trávit, a určit, jaká zařízení na internet mají přístup. Díky možnosti vytvořit síť pro hosty lze vytvořit oddělenou WiFi síť pro návštěvy, přičemž hlavní síť zůstane v bezpečí. V neposlední řadě je přítomna také ochrana routeru proti zásahu bleskem.

V České republice má nový TP-Link TD-W9960 doporučenou cenu 999 Kč s DPH.

TP-Link TD-W9960 je modemový router pro každou domácnost
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama