trust-elvii-stolni-mikrofon-v-retro-stylu
Novinka Trust ELVII: Stolní mikrofon v retro stylu

Trust ELVII: Stolní mikrofon v retro stylu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 2. 2015 12:30 3

Společnost Trust uvádí na český trh stolní dynamický mikrofon ELVII. Nástupce celkem úspěšného modelu Starzz zaujme klasickým provedením, nastavitelnou hlavou a vysokým výkonem.

Reklama
Reklama

Mikrofon je vyveden ve retro stylu a upevněn na stojanu vysokém 17,5 cm se stabilní základnou o průměru 8,5 cm. Na vrchní straně nastavitelné hlavy mikrofonu se nachází „Mute“ tlačítko pro jeho vypnutí/zapnutí. Připojení zajišťuje červený 1,8 metru dlouhý kabel s 3,5milimetrovým konektorem.

Trust ELVII pracuje na principu dynamického mikrofonu a poskytuje kulovou směrovou charakteristiku přijímající zvuk ze všech stran. Nabízí frekvenční rozsah 50 Hz – 16 kHz s impedancí < 2,2 ohmů.

Novinka je k dispozici na trhu exkluzivně prostřednictvím internetového obchodu Alza.cz/Alza.sk za doporučenou koncovou cenu 499 Kč s DPH v České republice a 17,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust ELVII: Stolní mikrofon v retro stylu

Zdroj: Trust

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning