trust-posila-do-prodeje-dvojici-novych-sluchatek
Novinka Trust posílá do prodeje dvojici nových sluchátek

Trust posílá do prodeje dvojici nových sluchátek

Mirek Kočí

Mirek Kočí

25. 9. 2018 19:30 3

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení Trust představuje bluetooth sluchátka Paxo s aktivní redukcí okolního ruchu a bezdrátová pecková sluchátka Duet2.

Reklama

Trust Paxo

Konstrukce sluchátek nabízí polstrování na nastavitelném hlavovém mostu a náušnících, které příjemně přilehnou k uším díky možnosti naklopení. Spodní strana náušníků je místem multimediálního ovládání ať už výše zmíněné technologie ANC či standardního nastavení hlasitosti. Zároveň zde najdeme konektory, konkrétně pak 3,5mm jack, který lze v případě potřeby využít k zvukovému přenosu, respektive USB pro nabíjení sluchátek. USB kabel pro nabíjení je součástí balení. Bezdrátová sluchátka střídmého moderního designu kladou důraz na kvalitní zvuk podpořený technologií ANC (Active Noise Cancelling) pro aktivní redukci okolního hluku. Tu uživatel zapne/vypne pomocí tlačítka umístěného na jedné z mušlí.

Sluchátka disponují sedmihodinovou dobou přehrávání v případě zapnuté technologie ANC (Active Noise Cancelling) pro aktivní redukci okolního hluku a 22hodinovou výdrží bez jejího využití. Další výbavu tvoří integrovaný mikrofon pro hands-free volání a rychlý přístup k virtuálním asistentům chytrých telefonů (Siri, Google Assistant a tak dále).

Trust Paxo se prodávají za doporučenou cenu 1899 Kč s DPH.

Trust posílá do prodeje dvojici nových sluchátek
i Zdroj: PCTuning.cz

Trust Duet2

Bezdrátová pecková sluchátka Duet2 nedisponují žádnými kabely. Univerzální design má být díky použití flexibilního silikonového háčku pohodlný po dlouhé hodiny poslechu nebo hands-free volání s využitím integrovaného mikrofonu. Jsou dodávána v ochranném nabíjecím pouzdru fungujícím zároveň jako záložní zdroj energie s kapacitou 320 mAh, umožňující dvakrát plné nabití. Samotná sluchátka disponují výdrží 3 hodiny, celkem lze tedy dosáhnout až na 9 hodin nepřetržitého používání. MicroUSB kabel je součástí balení stejně jako další dvě velikosti silikonových nástavců.

Trust Duet2 najdete v obchodech za 1499 Kč s DPH.

Trust posílá do prodeje dvojici nových sluchátek
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama