trust-predstavuje-dalsi-produkty-pro-chytrou-domacnost-a-bezpecnostni-system
PCTuning Novinka

Trust představuje další produkty pro chytrou domácnost a bezpečnostní systém

Mirek Kočí

Mirek Kočí

15. 2. 2017 15:00 1

Společnost Trust doplňuje portfolio produktů pro chytrou domácnost o bezdrátové objímky, bezdrátové adaptéry do zásuvky a jejich spínače. Obohacení se dočkal také Trust Security System, který získal volitelnou WiFi IP kameru s nočním viděním, možností zobrazení přes chytrá zařízení a vestavěným reproduktorem.

Reklama
Reklama

Wireless Switching Set obsahuje bezdrátový vypínač AWST-8800 obdobného designu na jaký jsou uživatelé zvyklí ve svém bytě či domě a klasickou objímku AFR-060, která se našroubuje do již existující. Vypínač lze namontovat pomocí dodávaných šroubků či nalepit na samolepku. Pokročilejší variantou je sada s ovladačem AYCT-102, kterým lze ovládat až 16 spárovaných přijímačů a rozsvěcet tak světla či aktivovat a deaktivovat další zařízení v portfoliu Trust Smart Home.

K dispozici je dále Wireless Switching Set APA3-1500R obsahující tři bezdrátové adaptéry do zásuvky a ovladač. Slouží například jako spínače pro připojené lampy a další zařízení do výkonu 1 500 W. Zásuvkový adaptér je osazen dětskou ochranou. Všechny uvedené vysílače fungují na vzdálenost až 30 metrů a jsou kompatibilní s dalšími přijímači. Produkty v sadách jsou přitom dostupné také samostatně.

Mezi další novinky se řadí speciální LED žárovka Wireless Dimmable LED Bulb ALED-2709 s integrovaným bezdrátovým modulem pro komunikaci se všemi vypínači a ovladači Trust nebo přes aplikaci v telefonu či tabletu. 60W žárovka poskytne svítivost 806 lumenů, teplé bílé LED světlo a životnost 20 000 hodin. Umožnuje jak klasické vypnutí/zapnutí, tak široký rozsah plynulého stmívání od 10 do 100 %.

Doplňkem v bezpečnostním systému Trust je WiFi IP kamera s nočním viděním. Nabízí HD rozlišení 1280 × 720 pixelů a širokoúhlou čočku pro optimální velikost snímané oblasti. Díky WiFi připojení umožnuje sledovat snímaný obraz odkudkoli přes internet, nebo přes aplikaci Trust Smart Home dostupnou zdarma v Google Play a Apple Store.

Kamera upozorní na detekovaný pohyb prostřednictvím notifikace, záznam je možné ukládat na microSD kartu. Trust Wi-Fi IP kamera disponuje také vestavěným reproduktorem pro vzdálenou komunikaci. Součástí balení je stojan vhodný k umístění na horizontální i vertikální povrch a 3 m dlouhý napájecí kabel.

Ceny:

Trust Wireless Switching Set AWST-8800 & AFR-060 (1 299 Kč s DPH)

Trust Wireless Switching Set AYCT-102 & AFR-060 (1 299 Kč s DPH)

Trust Wireless Switching Set APA3-1500R (829 Kč s DPH)

Trust Wireless Dimmable LED Bulb ALED-2709 (599 Kč s DPH)

Trust WIFI IP CAMERA with Night Vision (2 299 Kč)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning