trust-uvedl-do-prodeje-herni-stul-a-podlozku-pod-kreslo
PCTuning Novinka

Trust uvedl do prodeje herní stůl a podložku pod křeslo

Mirek Kočí
Mirek Kočí
5. 11. 2018 10:00 7 Sdílej:

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení Trust uvádí na český trh speciální stůl určený hráčům a ochrannou podložku pod křeslo.

Reklama
Reklama

Trust GXT 711 Dominus

Robustní stůl s pevnou železnou konstrukcí nabízí výškově nastavitelné nožičky a 116 cm širokou MDF desku s PU povrchem. Ergonomicky vykrojená deska má poskytovat ideální tvar pro pohodlnou pozici předloktí a zápěstí. Otvor ve stole s krytkou a dva dodávané úchyty pak usnadní vedení kabelů. Stůl disponuje také drátěnými držáky na sluchátka a pití a v jeho balení najdete i červený a maskáčový design samolepek umožňující přizpůsobení desky stolu podle vlastních preferencí.

Trust GXT 711 Dominus Gaming Desk se prodává za doporučenou cenu 4 199 Kč s DPH.

Trust GXT 715 Chair Mat

Černá podložka s rozměry 99 × 120 cm zamezuje poškrábání podlahy, opotřebení koberce od kancelářské židle, respektive herního křesla, nebo jiného znečištění, například polití. Její odolný tvrzený povrch by měl umožňovat plynulý pohyb židle po dlouhou dobu.

Trust GXT 715 Chair Mat můžete zakoupit za cenu 999 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning