trust-zacina-prodavat-herni-headsety-creon
PCTuning Novinka

Trust začíná prodávat herní headsety Creon

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 12. 2017 10:00

Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství, představuje headsety Creon. Jsou nabízeny ve tmavém či světlém designu a přinášejí analogový, resp. virtuální 7.1prostorový zvuk.

Reklama
Reklama

Trust Creon je dostupný ve dvou verzích. Model GXT 344 je vyhotoven v tmavém, černo-červeném designu a GXT 354 ve světlém bílo-černém provedení. Hranatá linie náušníků s jemným koženkovým polstrováním má zaručit maximální pohodlí uší.

Pevnost a usazení na hlavě zajišťuje nastavitelný hlavový most s polstrováním. Obě mušle jsou otočitelné pro snadnější skladování a přepravu. Oba headsety jsou vybaveny také zatažitelným mikrofonem a integrovaným ovládáním na dvoumetrovém kabelu.

Trust začíná prodávat herní headsety Creon

Odlišností je zvukový přednes. Zatímco Trust GXT 344 Creon reprodukuje analogový zvuk přes 3,5mm jack konektor, Trust GXT 354 Creon se připojuje přes USB konektor s virtuálním 7.1 prostorovým výstupem.

Headset Trust GXT 344 Creon se prodává za doporučenou koncovou cenu 1399 Kč s DPH. Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration se nabízí za 1 999 Kč s DPH.

Trust začíná prodávat herní headsety Creon

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning