tuzemsti-operatori-rozeslou-klientum-sms-s-prosbou-o-stazeni-erousky
Novinka Tuzemští operátoři rozešlou klientům SMS s prosbou o stažení eRoušky

Tuzemští operátoři rozešlou klientům SMS s prosbou o stažení eRoušky

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 10. 2020 15:17 11

Operátoři T-Mobile, Vodafone a O2 oznámili, že na výzvu ministra zdravotnictví Romana Prymuly a hlavní hygieničky Jarmily Rážové začnou dnes odpoledne všem svým zákazníkům s chytrými telefony rozesílat SMS s prosbou o instalaci aplikace eRouška.

Reklama
Reklama

Například u T-Mobilu víme, že by rozesílání mělo trvat maximálně do čtvrtka a obdrží jej všichni klienti, kteří vlastní chytré telefony, což představuje téměř 4 miliony SIM karet.

Tento operátor zároveň uvedl, že poskytne všem svým zákazníkům z řad nemocnic a krajských hygienických stanic od středy 14. října do konce nouzového stavu zdarma neomezená mobilní data pro jejich zaměstnance. Zároveň bezplatně T-Mobile navýší na maximum kapacitu jejich pevného internetového připojení.

eRouška využívá možnosti smartphonu a zaznamenává data, která pomáhají vystopovat kontakty s lidmi, kteří by mohli být nakaženi virovým onemocněním COVID-19. Pro správné fungování je potřeba mít v telefonu operační systém nejméně Android 6 nebo iOS 13.5.

Tuzemští operátoři rozešlou klientům SMS s prosbou o stažení eRoušky

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning