unboxing-superphonu-huawei-mate-30-pro-pred-oficialni-premierou
Novinka Unboxing superphonu Huawei Mate 30 Pro před oficiální premiérou

Unboxing superphonu Huawei Mate 30 Pro před oficiální premiérou

Mirek Kočí

Mirek Kočí

17. 9. 2019 23:00 1

V poslední době slýcháváme o telefonu Huawei Mate 30 Pro čím dál častěji. Není se čemu divit, představení je doslova za dveřmi a popravdě, dosavadní úniky napovídají, že budeme mít co dočinění s jedním z nejlepších smartphonů na trhu. Na různé „leaknuté“ materiály jsme samozřejmě zvyklí, co však obvyklé není, je, když internet zaplaví několik videí s ještě nepředstaveným mobilem.

Reklama

Z unboxing videí je patrné, že design telefonu odpovídá dřívějším únikům. Huawei si tak pro nás skutečně přichystal telefon s výrazným kruhovým modulem fotoaparátu, který zvolna vystupuje nad profil pomocí barevně odlišeného prstence. Na foťáku sestávajícím ze čtyř objektivů opět spolupracovala německá Leica.

Displej zařízení má prakticky nulové okraje a obsahuje výřez, ve kterém jsou ukryté senzory i trojice kamer pro autentifikaci uživatele i v naprosté tmě. Video krátce představuje i uživatelské prostředí systému Android, ve kterém však není žádná aplikace od Googlu - řada Mate 30 tedy podporu společnosti Google opravdu nedostane a tak bychom se velmi divili, kdyby se Mate 30 Pro v Evropě dostal do prodeje, nedávalo by to žádný smysl.

Jinak jste z dřívějších zpráv už asi pochytili, že Mate 30 Pro bude pohánět nová generace procesoru Kirin 990, který Huawei představil už na veletrhu IFA 2019 v Berlíně. Mimo výkonného hardwaru telefon dostane i masivní 4 500mAh baterii s podporou rychlého kabelového i bezdrátového dobíjení s výkonem 40, resp. 27 wattů.

Huawei chytré telefony řady Mate 30 představí ve čtvrtek 19. září v německém Mnichově.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama