UPS Eaton 3S Mini: ochrana řízení chytré domácnosti i obyčejného Wi-Fi routeru
i Zdroj: PCTuning.cz
Novinka UPS Eaton 3S Mini: ochrana řízení chytré domácnosti i obyčejného Wi-Fi routeru

UPS Eaton 3S Mini: ochrana řízení chytré domácnosti i obyčejného Wi-Fi routeru

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 6. 2021 15:12

Chráníte si svůj majetek pomocí IP kamer, nebo jen nechcete, aby vám Wi-Fi router po krátkém výpadku napájení zdlouhavě nabíhal? V obou případech můžete využít novinku v portfoliu, UPS Eaton 3S Mini.

Reklama
UPS Eaton 3S Mini
i Zdroj: PCTuning.cz
UPS Eaton 3S Mini

Zkratka UPS označuje zdroj nepřerušovaného napájení. Jde tedy o takovou chytřejší a výkonnější powerbanku, která se zapne až ve chvíli, kdy vypadne centrální napájení. Firma Eaton je v tomto ohledu odborník a jejich nový model Eaton 3S Mini využijete zejména v kombinaci s malými chytrými spotřebiči, síťovými prvky a IP kamerami.

Model Eaton 3S Mini omezuje výstupní proud a tak ochrání vaše připojené zařízení. Síťový prvek, kameru a podobné spotřebiče připojíte velice snadno pomocí čtyř typů výstupních konektorů, které naleznete v základním balení. UPS Eaton 3S Mini navíc disponuje čtveřicí výstupních napětí a zajišťuje tak maximální kompatibilitu. Připojení vám zabere pár vteřin a elegantní bílo černý vzhled samotného zdroje rozhodně nemusíte skrývat.

UPS Eaton 3S Mini
i Zdroj: PCTuning.cz
UPS Eaton 3S Mini

O zvolené úrovni výstupního napětí a zbývající kapacitě baterie vás informují přehledné diody na přední straně. Hlavním tahákem Eaton 3S Mini je ale samozřejmě baterie, která udrží připojené zařízení až několik hodin v provozu i po výpadku centrálního napájení. Výhody jsou neocenitelné. Vaše připojená IP kamera bude natáčet i ve chvíli, kdy vám v domě, případně firmě, vypadne proud. Tedy v okamžiku, kdy je objekt nejzranitelnější.

UPS Eaton 3S Mini
i Zdroj: PCTuning.cz
UPS Eaton 3S Mini

UPS ale nepatří jenom do firem. V chytré domácnosti poskytne Eaton 3S Mini záložní napájení a ochranu například Set-top boxu, Wi-Fi routeru, zabezpečovacímu systému, IP kameře a dalším menším zařízením. Takový restart Wi-Fi routeru při minutovém výpadku elektřiny zabere kolikrát i deset minut. S UPS na to můžete zapomenout a například při hraní na notebooku, či tabletu si krátkého výpadku napájení vůbec nevšimnete. Stále totiž budete připojeni přes vaši Wi-Fi napájenou pomocí UPS Eaton 3S mini. Ve výsledku tak tuto malou UPS ocení i hráči. Pro herní stroje má navíc Eaton v portfoliu i výkonnější modely.

UPS Eaton 3S Mini
i Zdroj: PCTuning.cz
UPS Eaton 3S Mini

Zapojení UPS Eaton 3S Mini je navíc velmi jednoduché. Stačí vybrat výstupní konektor, výstupní napětí a propojit vaše zařízení s UPS. V případě přerušení dodávky proudu začne UPS Eaton 3S Mini dodávat energii z interní baterie. Baterii na to bude mít vždy připravenou a o postupném vybíjení vás informují LED diody.

UPS Eaton 3S Mini navíc skvěle doplňuje zbytek portfolia výrobce. S těmito záložními zdroji elektrické energie vás výpadek proudu při hraní rozhodně nerozhodí.

 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama