usb-klicenka-se-cteckou-sd-karet-ukaze-obsah-na-lcd
PCTuning Novinka

USB klíčenka se čtečkou SD karet ukáže obsah na LCD

novak-radek
Novák Radek
3. 1. 2006 23:00 Sdílej:

Nová USB klíčenka od společnosti Royal o sobě tvrdí, že je první svého druhu, která pomocí zabudovaného LCD umožní uživatelům zjistit svůj obsah bez nutnosti připojení k počítači. Zajímavá by však mohla být i varianta se čtečkou SD/MMC karet.

Reklama
Reklama
Klíčenky EZVue Vista a EZVue Vista SD, jak se budou nazývat obsahují vestavěný dvouřádkový LCD, který umožní prohlížet jejich obsah, a ve variantě se čtečkou SD/MMC karet i obsah zasunuté flashové karty. Mohou se tak stát cennou pomůckou pro ty, kdo jich používají několik a potřebují vědět, jaká data se na které klíčence nacházejí.

Klíčenky budou k dispozici v několik kapacitách od 128MB do 1GB a EZVue Vista SD bude bez vnitřní paměti, zato však se čtečkou. Podporují USB 2.0 a obsahují obslužný software Allway Sync Pro PC, starající se o synchronizaci dat s PC.

Ke koupi budou následující modely za uvedené ceny:

  • Royal EZVue Vista SD Card Reader/Writer: $29.99 (750 Kč)
  • Royal EZVue 128MB Vista Drive: $49.99 (1.250 Kč)
  • Royal EZVue 256MB Vista Drive: $69.99 (1.750 Kč)
  • Royal EZVue 512MB Vista Drive: $99.99 (2.500 Kč)
  • Royal EZVue 1GB Vista Drive $149.99 (3.750 Kč)

Na jednu stranu se může jednat o první výrobek svého druhu, na stranu druhou však každý MP3 přehrávač umí to samé a některé (například nedávno testované MSI Mega Player 533) se dají pořídit i za cenu velmi blízkou těmto čtečkám.
Zdroj: Yahoo, Engadget
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning