uzivatelske-prostredi-emui-10-uz-bezi-na-50-milionech-zarizeni
Novinka Uživatelské prostředí EMUI 10 už běží na 50 milionech zařízení

Uživatelské prostředí EMUI 10 už běží na 50 milionech zařízení

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 1. 2020 17:00

Společnost Huawei patří už několik let mezi nejaktivnější výrobce, pokud jde o aktualizace operačního systému Android. A zdá se, že své zákazníky potěšila i s příchodem EMUI 10. Na čínské sociální síti Weibo se totiž firma chlubí, že nové uživatelské prostředí již běží na 50 milionech zařízení.

Reklama

Na chytré telefony se EMUI 10 v testovací verzi dostalo v září loňského roku. V průběhu následujících týdnů nadstavba procházela důkladným laděním a finální software k zákazníkům dorazil v polovině listopadu.

S příchodem EMUI 10 se majitelé chytrých telefonů Huawei dočkali vylepšeného tmavého režimu, který umí do černé zahalit i aplikace třetích stran. Změnou prošly ikony, animace a vývojáři se v neposlední řadě zaměřili i na zvýšení bezpečnosti a svižnosti oproti EMUI 9.1.

Uživatelské prostředí EMUI 10 už běží na 50 milionech zařízení
i Zdroj: PCTuning.cz

Do nového prostředí he implementovaný opět o něco vylepšený systém souborů EROFS a rovněž i technologie GPU Turbo 3.0. Součástí updatu je i funkce pro snadné propojení telefonu s notebookem, kterou Huawei nazývá Multi-screen collaboration“.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama