v-cine-vas-kopie-samsungu-galaxy-note-ii-prijde-na-pakatel
Novinka V Číně vás kopie Samsungu Galaxy Note II přijde na pakatel

V Číně vás kopie Samsungu Galaxy Note II přijde na pakatel

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 2. 2013 14:00 15

Na první pohled vypadá jako populární telefon Galaxy Note II, ale uvnitř tepe jen dvoujádrový procesor od společnosti MediaTek. Prodává se však za zlomek ceny originálu, od kterého je k nerozeznání. Kde? Přeci v Číně, která je kopírováním všeho možného proslulá.

Reklama

Sehnat v komunistické zemi přístroj téměř identický se současnou špičkou na mobilním trhu není vůbec složité. GooPhone N2 se od originálu na první pohled odlišuje pouze tlustším rámečkem okolo displeje, který má mimochodem také HD rozlišení a úhlopříčku 5,5 palce.

Hardware zdařilé kopie je sice méně výkonný, než v případě Note II, žádnou ostudu svému majiteli však rozhodně neudělá. Přerostlý telefon používá dvoujádro MT6577 na frekvenci 1,0 GHz, 1 GB operační paměti, 4GB úložiště, osmimegapixelový fotoaparát a 3100mAh baterii.

Pod zadním krytem se pak nachází také slot pro microSD karty, pomocí kterých lze uživatelskou paměť rozšířit. Kopii Samsungu Galaxy Note II bude možné sehnat už od 999 jüanů, v přepočtu za 122 euro. Případní zájemci se však musí smířit s tím, že v Evropě se nikdy oficiálně prodávat nebude. Objednat by ale mohla jít z některého z čínských e-shopů.

V Číně vás kopie Samsungu Galaxy Note II přijde na pakatel
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: Unwired

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama