v-pekle-znovu-zacne-mrznout-duke-nukem-3d-dorazi-i-na-android
PCTuning Novinka

V pekle znovu začne mrznout. Duke Nukem 3D dorazí i na Android

mirek-koci
Mirek Kočí
13. 10. 2011 11:30 7 Sdílej:

Jednu z nejznámějších her si zahrají i majitelé Androidu. Blonďatý uličník, který se utká s rozmanitými protivníky, mezi které patří nejrůznější příšery a mutanti, již brzy dorazí na vaše zařízení.

Reklama
Reklama

Střílečka Duke Nukem 3D právem patří k nejoblíbenějším akčním hrám minulého desetiletí, přičemž můžeme s klidným srdcem říct, že v mnoha ohledech byla přelomová. Hra je situována do prostředí města Los Angeles, které se ocitlo pod útokem emzáků a dalších kreatur.

Nic ale není ztraceno, protože lidstvo má po svém boku největšího tvrďáka z celého vesmíru – Duka. Po předělávce na iOS míří hra po letech i na platformu Google Android. Za portací znovu stojí herní studio MachineWorks.

Hru by měl pustit každý s Androidem ve verzi 2.1 a vyšší. Počítá se i s multimediálními tablety s Honeycombem. Cena zatím nebyla upřesněno. V případě iOS verze za Duke Nukem 3D zaplatíte 0,99 dolaru, tj. něco málo přes 16 korun. U Androidu to bude nejspíše obdobné.

Nepřehlédněte: Duke Nukem Forever je propadák. Po negativních recenzích poklesly akcie Take-Two

Zdroj: Joystiq

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning