v-prodeji-budou-vykonne-ulozne-jednotky-qnap-tl-sas
Novinka V prodeji budou výkonné úložné jednotky QNAP TL SAS

V prodeji budou výkonné úložné jednotky QNAP TL SAS

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 2. 2021 20:35

Společnost QNAP představila nové úložné jednotky TL SAS – 12pozicový model TL-R1220Sep-RP a 16pozicový TL-R1620Sep-RP, které podporují rozšíření úložiště pro servery Windows.

Reklama

TL SAS JBOD podporuje přenos SAS 12 Gb/s, přináší přenosovou rychlost až 96 Gb/s a podporuje optimalizaci šířky pásma Broadcom SAS DataBolt a vícecestné směrování (Multipath I/O, MPIO). Uživatelé mohou sériovým propojením více JBOD rozšířit kapacitu nebo rozdělit jeden JBOD na více zón, což poskytuje klíčové řešení pro masivní úložiště s vysokým výkonem, vysokou kapacitou a velkým využitím úložiště.

TL SAS JBOD využívá SAS35x28R / SAS35x36R SAS Expander se čtyřmi širokými porty SAS, z nichž každý kombinuje čtyři linky SAS s rychlostí 12 Gb/s. Konfigurací dvou širokých portů s agregací spojů mohou přenosové rychlosti dosáhnout 96 Gb/s. Díky technologii SAS DataBolt nabízí TL SAS JBOD inteligentní datovou vyrovnávací paměť pro přenos dat na disky rychlostí, která odpovídá výkonu hostitelského serveru, což umožňuje uživatelům těžit z vysokorychlostního přenosu SAS 12 Gb/s se stávající infrastrukturou 6 Gb/s.

Pokud hostitelský server Windows podporuje vícecestné směrování (Multipath I/O, MPIO), lze dosáhnout vysoké dostupnosti. Pokud jedna trasa selže, lze pro přístup k datům a zajištění nepřetržitého provozu systému použít jinou přenosovou cestu. TL SAS JBOD také podporuje technologii zónování SAS, takže jeden JBOD může sloužit jako rozšíření úložiště až pro čtyři servery Windows.

Podporované hostitelské servery

Windows Server 2012 R2/ 2016/ 2019

Poznámka: Server Windows vyžaduje kompatibilní rozšiřující kartu Broadcom SAS HBA PCIe.

V prodeji budou výkonné úložné jednotky QNAP TL SAS
i Zdroj: PCTuning.cz

Klíčové specifikace

TL-R1220Sep-RP: 2U, 12 diskových pozic, SAS35x28R SAS Expander, 300W redundantní PSU

TL-R1620Sep-RP: 3U, 16 diskových pozic, SAS35x36R SAS Expander, 550W redundantní PSU

Provedení pro montáž do racku; rychlovýměnné 2,5″/3,5“ pevné disky SAS/SATA 12 Gb/s nebo 6 Gb/s nebo SSD; čtyři široké porty 12 GB/s SAS 3.0 (x4 linky) SFF-8644

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama