v-prodeji-je-kreslo-pro-hrace-genesis-nitro-880
PCTuning Novinka

V prodeji je křeslo pro hráče Genesis Nitro 880

mirek-koci
Mirek Kočí
16. 8. 2018 15:30 5 Sdílej:

Nitro 880 by mělo poskytnout maximum pohodlí všem hráčům her a to i těm, kdo mají na své vybavení ty nejvyšší požadavky, tvrdí to alespoň výrobce Genesis.

Reklama
Reklama

Konstrukce křesla je vyrobena z kovu a dalších kvalitních materiálů, přičemž použit byl například i kvalitní píst třídy 4, který zvyšuje nosnost Nitro 880 až na 150 kilogramů. Výšku sedáku od podlahy lze nastavit v rozmezí 45 až 54 cm, stejně tak je možné libovolně nastavovat 3D opěrky loktů. Polohu opěradla lze individuálně nastavit v rozsahu až do 180°.

Křeslo je vyplněno elastickou pěnou se zvýšenou odolností a pružností o tloušťce 4 cm na opěradle a 7 cm na sedáku. Samozřejmostí je ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo, ale nechybí ani pásy a dva dodatečné polštáře s možností nastavení výšky připevnění, které slouží jako bederní a hlavové opěrky. Čalounění je zhotoveno z PU kůže. Genesis Nitro 880 je dostupné ve dvou barevných kombinacích: černo-červená nebo černo-modrá.

Cena a dostupnost:

Hráčské křeslo Genesis Nitro 880 je k dostání za cenu 6 549 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning