varta-fast-energy-ma-dostatek-energie-a-soucasne-nabije-nekolik-zarizeni
Novinka Varta Fast Energy má dostatek energie a současně nabije několik zařízení

Varta Fast Energy má dostatek energie a současně nabije několik zařízení

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 12. 2020 17:06 2

Novinka v podání powerbanky Varta Fast Energy 20000 nabízí vše potřebné pro rychlé nabíjení. Jejím základem je hliníkové tělo ukrývající baterii s kapacitou 20 000 mAh. Energii je přitom možné získat hned přes dva typy připojení.

Reklama
Reklama

Základem powerbanky Varta Fast Energy jsou dva USB-A porty podporující dobíjecí standard Quick Charge 3.0. Další možností je pak obousměrný USB-C konektor, který v základu nabízí 5 V a 3A, ale také podporuje standard Power Delivery. O využití funkce Quick Charge nebo Power Delivery je uživatel informován změnou barvy první stavové LED z bílé na modrou. Obě funkce umožňují rychlejší dobití podporovaných zařízení.

Powerbanka si poradí nejen s telefony s Androidem, ale také např. iPhony a nabije je podstatně rychleji. Varta Fast Energy nabízí maximální nabíjecí výkon až 18 W a 15 W (sdíleně) v případě připojení více zařízení. Ty může majitel připojit hned tři a dobít tak energii pro mobily např. celé rodině. Novinka nabízí rovněž funkci pass-through. Je tak možné k nabíjené powerbance připojit další zařízení a dodat tak energii všem zařízením najednou.

 Varta Fast Energy má dostatek energie a současně nabije několik zařízení

Pokud připojené zařízení nepodporuje Quick Charge ani Power Delivery, tak powerbanka nabídne na klasickém USB portu až 2,4 A resp. až 3 A na USB-C. Samotnou powerbanku je možné dobít jak s využitím USB-C (k dispozici s Power Derlivery), tak microUSB (max 2 A). Součástí balení je také USB-A na USB-C kabel.

Varta Fast Energy je dostání v kapacitách 20 000, 15 000 a 10 000 mAh za cenu od 799 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning