ve-sleve-jsou-chytre-hodinky-honor-watch-gs-pro-a-honor-wach-es
Novinka Ve slevě jsou chytré hodinky Honor Watch GS Pro a Honor Wach ES

Ve slevě jsou chytré hodinky Honor Watch GS Pro a Honor Wach ES

Mirek Kočí

Mirek Kočí

19. 4. 2021 19:00

Společnost Honor znovu zlevňuje. Outdoorové Watch GS Pro tak nyní koupíte o 2 000 korun levněji. Fitness model Watch ES pak seženete se slevou 700 korun. Akce platí jen do 25. dubna.

Reklama

Díky certifikaci 14 vojenských testů odolnosti MIL-STD-810G vás hodinky Watch GS Pro rozhodně nenechají ve štychu ani za těch nejkrušnějších podmínek. A to platí i pro jejich baterii, která vydrží až 25 dní na jedno nabití. Nyní si v rámci speciální akce můžete Watch GS Pro pořídit jen 4 490 Kč, namísto původních 6 499 Kč. Ve slevě najdete tři barevné variace, a to v barvě černé, bílé a modré.

Speciální nabídka se týká také hodinek Watch ES, které nabízí 44 animovaných pohybových aktivit, až dvoutýdenní výdrž nebo 95 tréninkových režimů.  Watch ES máte nyní šanci zakoupit za 1 790 Kč (běžná cena 2 499 Kč). Ve slevě koupíte všechny tři dostupné barvy, a to bílou, růžovou a černou.

Ve slevě jsou chytré hodinky Honor Watch GS Pro a Honor Wach ES
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning