Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte
Článek Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte

Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte

Redakce PCT

Redakce PCT

22. 11. 2011 17:00 26

Seznam kapitol

1. Zadání soutěže 2. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Vánoce se blíží, a tak se vám pokusíme udělat radost soutěží o čtyři skvělé ceny od společnosti Gigabyte. Budete potřebovat trochu času na zodpovězení několika otázek a také nějaké to štěstíčko při losování. Ceny ale určitě stojí za to, kromě dvou grafických karet na vás čeká kvalitní herní příslušenství z řady Gigabyte Aivia.

Reklama
Reklama

Dnešní soutěž by mohla mít skoro nálepku „vědomostní“, ale nebojte se, na rozdíl od soutěžících v AZ kvízu můžete využít služeb Googlu. Dáme vám celkem sedm otázek, na výběr budete mít vždy čtyři možnosti. Otázky nejsou úplně lehké a budete se muset trochu snažit, za to vám ale nabízíme luxusní výhry. První dva vylosovaní dostanou nadupané grafiky, další dva vylosovaní příslušenství k herní sestavě.

První a druhý vylosovaný – Gigabyte GeForce GTX560 Ti

Jednu z nejlepších herních grafik v poměru cena / výkon zná každé malé dítě. Karta má 1 GB paměti GDDR5 taktované na vysokých 4580 MHz, 256bitovou sběrnici a  1000MHz jádro. Více se o kartě dočtete zde na stránkách výrobce, odkaz se vám možná bude hodit i při hledání správných odpovědí.

Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte

Třetí vylosovaný – bezdrátová herní myš Aivia M8600

Drsnou bezdrátovou myš se zásobníkem znáte z naší recenze a její herní stránku jsme chválili jako na běžícím páse. Myš má propracovaný systém výměny baterií, vysokou kvalitu optiky i rychlost elektroniky. Na stránkách výrobce ji najdete zde.

Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte

Čtvrtý vylosovaný – podsvícená klávesnice Aivia K8100

Skvělou herní klávesnici jsme si na stránkách PCT otestovali v květnu tohoto roku a v celkém zhodnocení od nás získala skvělých osm hvězdiček. Kromě oranžového podsvícení má dobře vyřešený ghosting a povedený software, zkrátka je to cena, která bude dělat jenom radost. Na stránkách výrobce ji najdete zde.

Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte

Soutěžní otázky

Odpovědi musíte dohledat na internetu nebo (úplně nejlépe) na stránkách výrobce. Všechno si dobře rozmyslete, duplicitní hlasování rovnou mažeme. Opakovaná porušování pravidel mohou být důvodem k trvalému vyloučení ze soutěží PCT.

SOUTĚŽ JE JIŽ UKONČENA

Formulář již není dostupný.

První
Poslední
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning