velkou-aktualizaci-windows-10-provazi-nezajem-uzivatelu
Novinka Velkou aktualizaci Windows 10 provází nezájem uživatelů

Velkou aktualizaci Windows 10 provází nezájem uživatelů

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 1. 2019 17:00 28

Na velkou říjnovou aktualizaci operačního systému Windows 10 přešlo zatím pouze šest procent počítačů. Vyplývá to z dat společnosti AdDuplex. Na vině je zřejmě množství chyb, které update obsahoval při vydání, což většinu uživatelů odradilo od instalace.

Reklama

Microsoft vydává každý rok dvě zásadní aktualizace desítek. Ale zatímco jarní update je dnes nainstalovaný na 83 procentech počítačů, říjnový balík vylepšení u uživatelů propadl. Dle analytické firmy AdDuplex si aktualizaci nainstalovalo zatím jen 6,6 procenta lidí.

Windows 10 October 2018 Update, jak je nejnovější velká aktualizace desítek pojmenovaná, byla vydána 2. října. Po pár dnech však byly v systému objeveny závažné chyby a Microsoft měl plné ruce práce s jejich opravami. Právě dřívější softwarové nedostatky jsou s největší pravděpodobností důvodem, proč uživatelé na nové sestavení neaktualizují.

A co vy, už jste na říjnový update přešli?

Velkou aktualizaci Windows 10 provází nezájem uživatelů
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning