verbatim-predstavuje-nova-zarizeni-pro-ukladani-a-streamovani-dat
Novinka Verbatim představuje nová zařízení pro ukládání a streamování dat

Verbatim představuje nová zařízení pro ukládání a streamování dat

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 8. 2016 10:00

Verbatim rozšířil své portfolio produktů pro ukládání dat uvedením trojice nových zařízení do kapsy, které umožňují, aby data byla pohodlně uložena, sdílena a streamována mezi chytrou elektronikou, jako jsou notebooky či tablety a smartphony s operačním systémem iOS a Android.  

Reklama

MediaShare Wireless Mini

Verbatim MediaShare Wireless Mini je miniaturní verze streamovacího WiFi zařízení, které bylo uvedeno na trh v roce 2014. Je-li do zařízení vložena microSD paměťová karta, stane se bezdrátovým USB diskem, který umožňuje zálohování a přenos dat. Vestavěný WiFi vysílač umožňuje uživatelům přístup k obsahu microSD karty a sdílet nebo streamovat data (fotografie, hudbu a video) s až pěti zařízeními najednou. Při plném nabití přes vestavěný USB konektor umožňuje produkt až 3 hodiny nepřetržitého používání, a může se nabíjet i během používání. 

Disk iStore 'n' Go Lightning

Verbatim iStore 'n' Go Lightning je robustní flash disk v kovovém pouzdře, který navyšuje kapacitu paměti pro zařízení Apple iPhone, iPod a iPad díky zabudovanému Lightning konektoru. Produkt dostupný v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB je ideální pro přístup, zálohování a sdílení dat mezi PC vybaveným USB portem a mobilním zařízením Apple - zvláště když připojení k internetu není k dispozici. Zařízení přichází se šňůrkou spojenou s ochranným krytem a umožňuje uživatelům připojení klíčenky.

Verbatim představuje nová zařízení pro ukládání a streamování dat
i Zdroj: PCTuning.cz

Flash disk Store ‘n’ Go Dual USB

Nový flash disk Verbatim Store 'n' Go Dual USB je schopen rychle a snadno přenášet soubory mezi mobilním zařízením nebo notebookem vybaveným konektorem USB-C a jiným notebookem nebo počítačem s konektorem USB-A bez nutnosti připojení k WiFi síti. Disk dostupný v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB mohou uživatelé okamžitě přidat jako úložiště k telefonu nebo tabletu s podporou USB Type-C, a tím získat větší prostor. Jednoduché nastavení, které můžete měnit přímo na svém mobilním zařízení, umožňuje nahrávat video a ukládat fotografie nebo hudbu přímo na USB disk. Praktická šňůrka udržuje víčko přivázané k jednotce a umožňuje uživatelům připojit klíčenku.

Verbatim představuje nová zařízení pro ukládání a streamování dat
i Zdroj: PCTuning.cz

Ceny a dostupnost

Produkty jsou k dostání v Evropě od srpna. Verbatim MediaShare Wireless Mini stojí 699 Kč. Verbatim iStore 'n' Go Lightning pořídíte za 999 Kč (16 GB), 1 249 Kč (32 GB) a 1 499 Kč (64 GB). Disk Verbatim Store ‘n’ Go Dual USB Flash stojí 499 Kč (16 GB), 799 Kč (32 GB) a 1 199 Kč (64 GB).

Zdroj: Verbatim TZ

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama