vga-chladice-od-thermalrightu
PCTuning Novinka

VGA chladiče od Thermalrightu

Michal Mitrega
Michal Mitrega
3. 6. 2009 22:00 Sdílej:

Thermalright je velmi uznávaný výrobce chladičů. Dnes se podíváme na dvě novinky pro chlazení grafických karet, které se objevily na Computexu.

Reklama
Reklama

První chladič se jmenuje Spitfire. Jak vidíte jde rovnou o dvě verze pasivního chlazení. Jednou to je klasické natočení pod nebo nad PCB karty, kde vzduch příliš neproudí. Další verze ale spoléhá na to, že pasivní část nasměrujete nad chladič procesoru, který se už postará o ofukování. 6 heatpipe trubiček zkrátka udělá svoje a dovolí vám určitě i slušné přetaktování na jádru.

Další novinkou je T-Rad2 GTX - upravený chladič T-rad2 o podporu pro grafické karty GeForce GTX 2x0. Chladič měří 228 x 104 x 24 mm a váží 400 gramů. Klíčem k vysokému výkonu je opět šest heatpipe trubiček, které jsou tentokrát uspořádány tak, aby nezabíraly tolik místa a fungovaly především s aktivním chlazením. T-Rad2 GTX by se do výroby měl dostat během příštího měsíce.

Zdroje Expreview: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning