ViewSonic naskakuje na trend OLED monitorů s modelem určeným pro tvůrce na cestách
i Zdroj: ViewSonic
Novinka ViewSonic naskakuje na trend OLED monitorů s modelem určeným pro tvůrce na cestách

ViewSonic naskakuje na trend OLED monitorů s modelem určeným pro tvůrce na cestách

David Jiránek

David Jiránek

7. 12. 2022 16:00

OLED monitor k počítači musí mít na veletrhu CES každý a ViewSonic evidentně nechce zůstat pozadu. Výrobce proto přichází s novinkou, která zaujme zejména kreativce s notebookem.

Reklama

ColorPro VP16-OLED je 15,6palcový OLED monitor s rozlišením Full HD a velmi dobrými barvami. Konkrétně ViewSonic dokázal snížit barevnou odchylku pod dva Delta E. Jas se šplhá na 400 nitů a panel pokryje 100 % DCI-P3 barevného prostoru.

Samozřejmě se k tomuto displeji vážou výhody (a nevýhody) OLED panelu. Uživatel tak obdrží perfektní černou, vysoký kontrast i dobré pozorovací úhly.

Panel je zabudovaný do velmi lehkého těla a celková váha se vměstnala do jednoho kilogramu. ViewSonic používá hliníkový rám, aby samotný panel dobře ochránil. Na zadní straně nalezneme stojan. Jak je z obrázků a videa patrné, monitor je určený zejména pro přenášení a použití spolu s notebookem. Stojan lze vyklopit do pěti růžných úhlů.

O připojení se stará USB-C, případně mini-HDMI. Na těle nalezneme také 3,5mm jack. Cena zatím nebyla oznámena.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning