vime-kdy-se-zacnou-prodavat-telefony-samsung-galaxy-s20
PCTuning Novinka

Víme, kdy se začnou prodávat telefony Samsung Galaxy S20

Mirek Kočí
Mirek Kočí
22. 1. 2020 16:00 Sdílej:

Detaily ohledně příštích top modelů od Samsungu už se úplně rozkryly. Na internetu se v uplynulých dnech objevily informace jak ohledně výbavy, tak samotného vzhledu telefonů, data představení a nyní dokonce i zahájení prodeje.

Reklama
Reklama

Již nějakou dobu víme, že chytré telefony řady Galaxy S20 budou oficiálně představeny 11. února, přičemž akce Unpacked se i letos uskuteční v americkém San Franciscu. Tuto informací nyní leaker @Ishan Agarwal doplňuje tvrzením, že Samsung smartphony začne prodávat s více než měsíčním odstupem. K zákazníkům se mají fyzicky dostat nejdříve 13. března.

O zahájení přeodbjednávek je zatím předčasné spekulovat, ovšem předpokládá se, že „es dvacítky“ bude možné objednávat nedlouho po představení. Je přitom velmi pravděpodobné, že i letos Samsung k novým top modelům zákazníkům nadělí nějaký zajímavý dárek. Loni firma ke každému předobjednanému S10 a S10+ přihodila zdarma nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning