vshosting-pripravuje-cloudovou-platformu-zerops-io
Novinka VSHosting připravuje cloudovou platformu Zerops.io

VSHosting připravuje cloudovou platformu Zerops.io

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 8. 2017 12:00

Největší poskytovatel managed serverových služeb v ČR a na Slovensku, společnost VSHosting, vyvíjí unikátní cloudovou platformu Zerops.io (Zero Operations) pro hostování internetových aplikací. Novinka není určená pouze pro české zákazníky, ale otevřeně cílí na západní trhy.

Reklama

Zerops.io představuje novou cloudovou platformu zajišťující plně automatizované a customizovatelné DevOps pro hostování internetových aplikací spolu s vývojovou, testovací i produkční infrastrukturou v jednom „balíčku“. Dle vývojářů vyřeší všechny nestandardní stavy, které se v produkčním provozu mohou objevit. Podporuje rovněž automatické škálování výkonu v reálném čase. Oproti jiným platformám bude Zerops připraven pro produkční provoz náročný na vysokou dostupnost. Unikátní je fakt, že všechny aplikace budou provozovány v clusterovém režimu.

Zerops.io vývojářům má přinést plnohodnotné vývojové prostředí včetně všech obvyklých nástrojů, dále podporu automatizovaného nasazení do testovacího prostředí či do produkce s real-time automatickým škálováním, optimalizací a řadou dalších funkcí.

Ačkoliv je VSHosting na začátku vývoje platformy Zerops.io, za posledního půl roku se mu již podařilo ověřit všechny technologické teze a zprovoznit funkční demo platformu a nyní začíná s vývojem ostré verze.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama