vybrane-televizory-panasonic-dostavaji-podporu-hdr10
PCTuning Novinka

Vybrané televizory Panasonic dostávají podporu HDR10+

mirek-koci
Mirek Kočí
30. 8. 2018 18:30 Sdílej:

Společnost Panasonic představuje aktualizaci firmwaru pro 4K televizory řady FX600 a vyšší, která umožňuje přehrávání obrazu ve standardu HDR10+. Konkrétně je nový software dostupný pro letošní modely FZ800/FZ802 a FZ950/FZ952. Výrobce zároveň oznámil, že televizory série FX700 budou nyní označeny certifikátem HDR10+. To znamená, že prošly testováním v autorizovaném testovacím centru a vyhovují hollywoodským požadavkům, stanoveným ve spolupráci se společností 20th Century Fox.

Reklama
Reklama

20th Century Fox hodlá technologii HDR10+ využít v celé řadě nových produktů. Studio v současnosti zvažuje hned několik titulů, které chce v následujících týdnech představit. První streamingovou službou, která obsah v HDR10+ v prosinci 2017 představila, byla Amazon Prime Video. V současnosti standard HDR10+ naplňuje veškerý obsah sekce Prime Video HDR.

Technologie dynamických metadat HDR10+ je nová, bezztrátová, dynamická platforma pro dosažení vysokého dynamického rozsahu (HDR), vytvořená společností 20th Century Fox, Panasonic a Samsung. Benefity HDR10+ spočívají v tom, že automaticky optimalizuje jas, barvu a kontrast pro každou scénu a poskytuje tak výrazné zlepšení kvality obrazu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning