Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security
Článek Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security

Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security

Redakce PCT

Redakce PCT

10. 11. 2017 03:00 2

Seznam kapitol

1. Soutěžte o bezpečnostní software ESET Internet Security 2. Správné odpovědi a výherci

V minulých dnech jste se mohli zůčastnit soutěže o pět licencí nejnovější verze bezpečnostního softwaru ESET Internet Security, který zahrnuje vedle antiviru i zlepšený monitoring domácí sítě, připojených zařízení a testu jejich zranitelnosti také UEFI skener pro kontrolu PC před spuštěním OS. Jaké byly správné odpovědi a kdo vyhrál?

Reklama
Reklama

Bezpečnostní technologie ESET se pohybují na trhu už 30 let a patří mezi nejoblíbenější antivirová řešení na světě. Nejnovější verze ESET Internet Security přichází s vylepšenou ochranou proti ransomware. Jedná se o funkci, která monitoruje chování aplikací a procesů, jež se pokouší o úpravu dat v počítači. Pokud je chování vyhodnoceno jako podezřelé, je aplikace či proces pozastaven. Uživateli je zobrazena informace o takovém chování a má na výběr, zda je opětovně povolí, či potvrdí jejich zablokování.

Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security

Zajímavou novinkou je UEFI skener. UEFI nahrazuje BIOS u moderních základních desek. Pokud by malware infikoval toto rozhraní mezi hardwarem a operačním systémem, představovalo by to pro uživatele značné a zároveň velmi těžce identifikovatelné riziko. UEFI skener tento typ hrozeb minimalizuje. ESET je první společností, která tuto funkci integrovala přímo do bezpečnostního produktu.

Sada bezpečnostních funkcí, obsažených v produktu ESET Internet Security, zahrnuje také osvědčené technologie jako Ochrana proti botnetu, Exploit Blocker, Vulnerability Shield, Personální firewall, Rodičovská kontrola, Antispam a další.

Bezpečnostní software ESET Internet Security jste mohli vyhrát v naší soutěži. Stačilo správně odpovědět na tři soutěžní otázky a pak mít štěstí při losování. Jaké byly správné odpovědi a kdo vyhrál?

Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security

První
Poslední
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning