vyhral-xbox-360-valku-konzoli
Novinka Vyhrál Xbox 360 válku konzolí?

Vyhrál Xbox 360 válku konzolí?

Stančík Martin

Stančík Martin

8. 12. 2006 00:00 23

S velkým úspěchem hry Gears of War a předpovídanými magickými deseti miliony prodanými kusy konzole Xbox 360 se zdá téměř nemožné, aby Sony ještě v boji konzolí nové generace ještě zvítězila...

Reklama

Za uplynulý týden představitelé Microsoftu dvakrát zmínili úctyhodnou hranici 10 milionů prodaných kusů Xbox 360. Poprvé se to stalo v Londýně, kdy Chris Liddell předpověděl, že softwarový gigant po Vánocích bude moci oznámit toto množství prodaných konzolí. Podobně se dříve vyjádřili i Bill Gates, Steve Ballmer a Peter Moore.

Mnozí analytici však upozorňují, aby se Microsoft příliš neukvapoval, protože by se mohl dočkat zklamání od akcionářů. Podle zdrojů BetaNews však softwarový gigant nejspíše je na dobré cestě, protože jen v období Dne díkuvzdání prodal na 100 000 kusů denně, což analytici ani neočekávali. Softwarovému gigantu pomohlo také to, že se ve stejném období prodalo velmi málo konkurenčních Wii a PS3.

Do konce září Microsoft prodal na šest milionů kusů Xbox 360 a proslýchá se, že do konce listopadu to už bylo osm milionů.

Zdroj: Betanews

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama