wallpapery-z-dosud-nepredstaveneho-htc-one-m9-ke-stazeni
Novinka Wallpapery z dosud nepředstaveného HTC One M9+ ke stažení

Wallpapery z dosud nepředstaveného HTC One M9+ ke stažení

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 3. 2015 14:00

O chytrém telefonu HTC One M9+, který bude představen začátkem dubna na tiskové konferenci v Pekingu, už víme skoro vše. Unikly hardwarové parametry, oficiální produktové snímky a na webu se objevily i fotografie samotného zařízení. Vývojář z fóra XDA s přezdívkou MaximusHD má dokonce k dispozici i wallpapery z očekávané novinky HTC.

Reklama

Jestliže chcete mít nové tapety i ve svém mobilu, můžete si je v plném rozlišení stáhnout z tohoto odkazu. Celkem je jich k dispozici šestnáct a některé jsou velmi zdařilé.

Smartphone HTC One M9+ si odbude světovou premiéru 8. dubna na speciální mediální akci v Pekingu. Kromě 5,2palcového QHD (Quad HD) displeje s rozlišením 1 440 × 2 560 px má nabídnout čipset MediaTek MT6795T s osmijádrovým 64bitovým procesorem a grafickým čipem PowerVR 6200, doplňovat jej mají 3 GB operační paměti.

Na zádech telefonu najdeme dvojitý fotoaparát skládající se ze snímačů s rozlišeními 20,7 a 2,1 megapixelu. Přední kamerka s rozlišením čtyři megapixely vyhoví milovníkům autoportrétů.

Cena nového HTC bude podle všeho hodně vysoká. Telefon by se na tuzemském trhu mohl začít prodávat za více než 20 tisíc korun.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama