warner-bros-odhalil-nove-gameplay-video-z-chystane-hry-batman-arkham-knight
Novinka Warner Bros odhalil nové gameplay video z chystané hry Batman: Arkham Knight

Warner Bros odhalil nové gameplay video z chystané hry Batman: Arkham Knight

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

25. 11. 2014 16:00 6

Studio Warner Bros po měsících mlčení konečně odhalilo nové gameplay video z chystaného herního titulu Batman: Arkham Knight, aby tak navnadilo fanoušky celé série. 

Reklama

Celkem bychom se měli dočkat třech videí, prozatím se však budeme muset spokojit s první částí, která odhaluje konkrétně jednu misi nazvanou Ace Chemicals Infiltration. To však stačí k tomu, abychom si udělali obrázek o soubojovém systému a možnostech ovládání hrdiny a vozidel.

Warner Bros odhalil nové gameplay video z chystané hry Batman: Arkham Knight
i Zdroj: PCTuning.cz

Seznámíme se také s jedním z hlavních záporáků a novým Batmobilem. Zmínka padne také na jednoho z hlavních antihrdinů, kterého bude v tomto dílu představovat Scarecrow. Video trvá tři a půl minuty a je nabité akcí. Prohlédnout si ho můžete zde:

Pokud Vás po zhlédnutí videa již svrbí na hru prsty, budete patrně zklamaní z toho, že vývojáři z Rocksteady Studios hru plánují vydat na PC a konzole PS4 a Xbox One až 2. června příštího roku. Jedná se už o třetí a zároveň poslední díl série akčních arkád, v níž si za Bruce Wayna alias Batmana zahrajeme a možná právě proto si vývojáři s vydáním dávají na čas. Navíc slibují až pětkrát větší svět než v předchozím díle, více volnosti a možnost ovládání vozidel. 

Zdroj: Joystiq

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama