watch-urbane-nove-luxusni-chytre-hodinky-od-lg
PCTuning Novinka

Watch Urbane: nové luxusní chytré hodinky od LG

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
17. 2. 2015 10:30 2 Sdílej:

Společnost LG chystá na veletrhu MWC 2015 představit svoje nové chytré hodinky, které nazvala Watch Urbane. Jedná se o společenské hodinky s celokovovým tělem, které kladou důraz spíše na eleganci a styl, než na ryzí funkčnost.

Reklama
Reklama

Vnitřnosti Watch Urbane odpovídají specifikacím chytrých hodinek G Watch R. Tepe v nich tudíž procesor Qualcomm Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz, kterému sekunduje 512 MB operačních pamětí. O napájení se potom stará vestavěná 410 mAh baterie.

 

Kulatý P-OLED displej hodinek je 1,3" a nabídne rozlišení 320 × 320 pixelů. Dobrou zprávou je také to, že hodinky jsou odolné proti prachu a vodě a splňují stupeň krytí IP67. Díky tomu si je můžete vzít s sebou i do extrémnějšího prostředí. Vydrží dokonce ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 minut. Mezi další výbavu patří například snímač tepové frekvence.

 

Ocelové tělo hodinek je doplněné o 22mm kožený řemínek, který je odnímatelný a lze ho tedy vyměnit za jiný. Oproti G Watch R se změny udály také v konstrukci. Nové hodinky mají menší rámeček okolo displej a celkově o něco tenčí tělo. Vhodné by měly být jak pro muže, tak pro ženy. Zákazníci si budou moci vybrat také ze zlatého nebo stříbrného provedení. 

 

Cenu hodinek bohužel zatím výrobce neodhalil. Rozhodně však bude výrazně vyšší než u modelu G Watch R.

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning