Wemax uvádí dva malé laserové projektory
Novinka Wemax uvádí dva malé laserové projektory

Wemax uvádí dva malé laserové projektory

David Jiránek

David Jiránek

21. 10. 2021 16:50

Společnost Wemax představila dva kompaktní laserové projektory vhodné na cesty. Lze je napájet například z power banky a poskytnou obraz o úhlopříčce až 120 palců.

Reklama
Reklama

Dvojice nových laserových projektorů zaujme svými rozměry v kombinaci se specifikacemi. Wemax Go a Go Pro mají tloušťku shodně jeden palec a lze je napájet například z power banky. Menší model Go dokáže vyprodukovat obraz o rozlišení 480p při jasu 300 lumenů, Go Pro pak vytvoří 1080p obraz při 600 lumenech.

Wemax uvádí dva malé laserové projektory

Oba projektory pokrývají 102 % barevného prostoru Rec. 709 a nabízejí WiFi připojení pro snadné přenášení obrazu i zrcadlení obrazovky telefonu. Menší Wemax Go je stavěný na poskytnutí obrazu o úhlopříčce 100 palců, Go Pro pak umožňuje zobrazit obsah na 120 palcích.

Výrobce na oba projektory nabízí záruku 25 000 hodin provozu. Cena startuje na 299 dolarech za model Go a 599 dolarech za Go Pro. Objednat si je můžete skrze web indiegogo.com.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning