western-digital-uvadi-externi-ssd-my-passport-go
Novinka Western Digital uvádí externí SSD My Passport Go

Western Digital uvádí externí SSD My Passport Go

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 6. 2019 11:30

Společnost Western Digital přináší na český trh externí solid-state disk My Passport Go. Nejnovější přírůstek nabízí kapacitu až 1 TB v kompaktních rozměrech. Má také integrovaný USB kabel a odolnou konstrukci, takže vydrží i hrubší zacházení. Navržen byl hlavně pro využití na cestách.

Reklama
Reklama

Externí SSD My Passport Go disponuje ochranným gumovým rámem, který pohlcuje nárazy a nemá žádné pohyblivé mechanické součástky. Odolat by měl pádům z výšky až dva metry a pomoci tak uživatelům uchovat jejich digitální obsah v bezpečí, chráněný před nárazy a otřesy. K velkým přednostem disku patří i skromné rozměry (67 × 95 × 10 mm) a integrovaný USB kabel.

My Passport Go dokáže přenášet data rychlostí až 400 MB/s. Je plně kompatibilní s počítači, je na něj poskytována tříletá záruka a součástí balení je i zálohovací software pro Windows. Po přeformátování spolupracuje SSD i se službou Time Machine pro zálohování z počítačů Mac.

SSD je k dostání ve dvou barevných provedeních ochranných rámů (modrá a žlutá) a ve dvou kapacitách 500 GB (zhruba 2 500 Kč) a 1 TB (zhruba 3 700 Kč).

Western Digital uvádí externí SSD My Passport Go

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning