windows-8-budou-obsahovat-pokrocile-zalohovani-dat-history-vault
PCTuning Novinka

Windows 8 budou obsahovat pokročilé zálohování dat History Vault

mirek-koci
Mirek Kočí
2. 4. 2011 10:30 10 Sdílej:

V případě, že se „něco nepovede“ si jednotlivé soubory či jednotlivé složky jednoduše vytáhnete a obnovíte.

Reklama
Reklama

Podle posledních informací kolujících po internetu se Microsoft chystá do Windows 8 integrovat funkci s názvem „History Vault“, který bude využívat nástroje Shadow Copy a stane se obdobou jablečného zálohovacího systému „Time Machine“.

S odvoláním na server Winrumors bude funkce automaticky ukládat aktuální kopie všech souborů na disku a v případě, že se něco přihodí, vám je jednoduše umožní vytáhnout ze zálohy. Už dříve jsme vás přitom informovali, že zahrnuta by měla být také funkce, díky které bude možné uvést systém do „továrního nastavení“. Microsoft operační systém zřejmě propojí i s Windows Live ID.

Nepřehlédněte:

Windows 8 bude možné do dvou minut obnovit do továrního nastavení

Kromě toho už bylo údajně započato s distribucí rané verze Windows 8 (mělo by se jednat o sestavení 7971.0.110324-1900) některým klíčovým partnerům. Microsoft ale zatím o připravovaném operačním systému nechce moc mluvit, takže musíme být trpěliví.

Zdroj: Windrumors

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning