windows-vista-se-blizi
Novinka Windows Vista se blíží

Windows Vista se blíží

Stančík Martin

Stančík Martin

19. 1. 2007 00:00 34

Microsoft zveřejnil informace o cenách a slevách při koupi nového operačního systému Windows Vista, který bude dostupný již za necelé dva týdny.

Reklama

Možností softwarový gigant nabízí opravdu mnoho: upgrady, rodinné slevy, speciální akce a nebo přímé stažení pomocí Windows Marketplace. "S tím, jak se čas vydání Visty blíží, jsme čím dál více nadšení a oznamujeme tři možnosti, jak si usnadnit upgrade nebo koupi operačního systému," řekl Brad Brooks z Microsoftu.

Zaprvé, všichni, kteří vlastní Windows Vista budou moci ihned upgradovat na vyšší verzi online, prostě jen zašlou Microsoftu peníze a on jim na oplátku zašle nové sériové číslo. Druhá výhoda je pro ty, kteří si zakoupí nejvyšší možnou verzi Vista Ultimate - tito uživatelé pak budou moci na dvou svých domácích počítačích přejít z Vista Basic na Premium po 49.99 dolarech za každou kopii. Tato nabídka je však dostupná pouze do třicátého června tohoto roku, avšak Microsoft si ponechal možnost prodloužení délky trvání programu v závislosti na jeho úspěchu.

Co je největší změnou v chování Microsoftu je ale nejspíše fakt, že Vista bude od svého vydání za necelé dva týdny dostupná na přímé stažení pomocí Windows Marketplace. Dostupné budou verze Windows Vista Home Basic, Home Premium, Business a Ultimate . Navíc budou zpřístupněny čtyři verze Office 2007: Standard, Professional, Home a Student.

Zdroj: Betanews

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama