wolfenstein-youngblood-vyjde-uz-ve-ctvrtek-ray-tracing-dostane-pozdeji
Novinka Wolfenstein: Youngblood vyjde už ve čtvrtek, ray-tracing dostane později

Wolfenstein: Youngblood vyjde už ve čtvrtek, ray-tracing dostane později

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 7. 2019 13:30

Nejočekávanější počítačová hra léta, Wolfenstein: Youngblood, vyjde o jeden den dříve. Původně se v obchodech měla objevit v pátek 26. července, dorazí však už ve čtvrtek. Na Twitteru to uvedl Leo Burton z Bethesdy.

Reklama
Reklama

Na ostatních platformách střílečka vyjde podle plánu, prioritní pro studio, respektive vydavatelství Ubisoft, je počítačová verze. Segment PC totiž oběma firmám stále generuje nejvyšší příjmy. Z dalších novinek o novém Wolfensteinovi nemůžeme nezmínit zprávu serveru VentureBeat. Ten píše, že hra v době svého vydání nebude podporovat ray-tracing na grafikách GeForce RTX, přestože vývojáři aktivně spolupracují se společností Nvidia. Podpora této technologie má být dodána později formou patche.

Wolfenstein: Youngblood vyjde už ve čtvrtek, ray-tracing dostane později

Wolfenstein: Youngblood nás zavede do Paříže 80. let dvacátého století. Hlavní roli si v této kooperativní střílečce zahrají dcery slavného válečníka B. J. Blazkowicze, který je fanouškům série dobře známý už z předchozích dílů.

Pokud vás zajímá, jestli hru rozběháte, mrkněte do naší starší zprávy, kde najdete minimální a doporučené HW požadavky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning