World of Warships PC slaví šesté narozeniny
i Zdroj: PCTuning.cz
Novinka World of Warships PC slaví šesté narozeniny

World of Warships PC slaví šesté narozeniny

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 9. 2021 12:39

World of Warships dostávají na své 6. výročí rozsáhlou aktualizaci obsahu. Update 0.10.8 přináší kolekci „6 Years of World of Warships“, která nabízí atraktivní odměny. Kromě toho byly jako nová linie přidány nizozemské křižníky, zatímco sovětské letadlové lodě zahájily svou první plavbu v předčasném přístupu, po němž následuje nový event.

Reklama

Aktualizace 0.10.8 přináší do World of Warships zcela nový dočasný typ bitvy, založený na událostech ze skutečného života, které se ukázaly jako kritické během konfliktů 20. století - doprovodné mise Convoy. Jeden tým bude muset doprovodit konvoj čtyř botských lodí, které plují po definované trase, zatímco opoziční tým se jim snaží zabránit v dosažení cíle.

Nizozemské křižníky úrovně I – X jsou nyní k dispozici všem hráčům k objevení, po úspěšné první plavbě na Early Access. Tyto lodě vyplouvají z historického rotterdamského přístavu a nabízejí nový typ výzbroje - nálet, dobré utajení a ovladatelnost, stejně jako výkonné zbraně a pevné brnění na vyšších úrovních.

World of Warships
i Zdroj: PCTuning.cz
World of Warships

Sovětské letadlové lodě úrovně IV Komsomolets, úrovně VI Serov a úrovně VIII Pobeda všechny dorazily do předběžného přístupu v aktualizaci 0.10.8. Tyto lodě lze získat prostřednictvím nového dočasného zdroje: sovětských žetonů. Ty se získávají účastí na soutěži Soupeření leteckých kanceláří, aktivací bezplatných denních balíčků a náhodných balíčků nebo výměnou za komunitní žetony ve zbrojnici.

Chcete-li se připojit k oslavám narozenin, můžete rovnou naskočit do kolekce „6 let World of Warships“ a začít skládat obří 60dílnou skládačku, věnovanou největším událostem v předchozím roce. Kusy lze získat ze speciálních dárkových kontejnerů „6 let World of Warships“, které jsou k dispozici ve zbrojnici výměnou za slavnostní žetony.

Hráči je také mohou získat vyplněním řetězce speciálních bojových misí nebo pomocí nové dočasné akce Soupeření leteckých kanceláří. Odměnou za dokončení sbírky bude Superkontejner, 6x Dárkové kontejnery, slavnostní vlajka „6 let světa válečných lodí“. Slavnostní žetony lze vyměnit ve zbrojnici za tématické trvalé kamufláže.

Hráči se navíc mohou těšit na speciální slavnostní bonusy, které lze získat pouhým hraním jakékoli lodi úrovně V nebo vyšší. V závislosti na úrovni lodi mohou hráči získat superkontejnery, dárkové kontejnery a slavnostní žetony.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama