xiaomi-mi-10-pro-se-kompletne-dobije-za-pouhych-35-minut
PCTuning Novinka

Xiaomi Mi 10 Pro se kompletně dobije za pouhých 35 minut

mirek-koci
Mirek Kočí
28. 12. 2019 18:45 Sdílej:

Objevuje se stále více zpráv o chystaném Xiaomi Mi 10 Pro. Nyní zahraniční zdroje přicházejí s informací, že se baterie telefonu kompletně dobije za pouhých 35 minut. Podporováno totiž bude 50W rychlé nabíjení.

Reklama
Reklama

Mi 9 je tu s námi skoro rok, a tak se již brzy dočkáme následovníka. Ostatně nedávno to na sociální službě Weibo prozradil sám šéf Xiaomi Bin Lin. Smartphone s označením Mi 10 Pro nabídne špičkové parametry. Vybaven by měl být výkonným osmijádrovým Snapdragonem 865 a na jeho zadní straně se má nacházet 108Mpx fotoaparát. Operačním systémem bude Android 10 a počítat také můžeme s uživatelským prostředím MIUI 11.

Dříve se spekulovalo, že Mi 10 Pro bude podporovat až 66W dobíjení, nakonec se této hodnoty nedočkáme, nasazena bude „jen“ 50W verze rychlého nabíjení, i tak ale Mi 10 Pro bude patřit mezi telefony, jejichž baterie se nabije v rekordním čase.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning