xiaomi-mi-smart-compact-projector-je-novy-prenosny-full-hd-projektor
Novinka Xiaomi Mi Smart Compact Projector je nový přenosný Full HD projektor

Xiaomi Mi Smart Compact Projector je nový přenosný Full HD projektor

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 2. 2020 17:00

Společnost Xiaomi oznámila, že na českém trhu začala nabízet kompaktní HD projektor Mi Smart Compact Projector, který je díky svým minimálním rozměrům i hmotnosti velmi snadno přenosný. Snadno si ho tak můžete vzít na pracovní jednání nebo na dovolenou k moři.

Reklama

Obsah si na projektoru bez problémů pustíte ve Full HD rozlišení (1080p) a velikost úhlopříčky obrazovky lze operativně zvětšovat od 60 do 120 palců. Dle výrobce je navíc projekční plocha efektivní už od vzdálenosti 1,2 metru, takže v místnosti, kde se chystáte promítat, ani nemusíte mít tolik prostoru.

Projektor nabízí pevnou ohniskovou vzdálenost s automatickým ostřením a korekcí zkreslení, což usnadňuje jeho nastavení. Zdroj světla je typu LED se svítivostí 500 ANSI lumenů. Xiaomi Mi Smart Compact Projector je vybaven operačním systémem Android TV, který nabízí dostatečně bohatý obsah a všechny důležité aplikace a služby, jako třeba virtuálního asistenta Google Assistant. Toho snadno aktivujete kliknutím na tlačítko na dálkovém ovladači, jenž je součástí balení.

Xiaomi Mi Smart Compact Projector je nový přenosný Full HD projektor
i Zdroj: PCTuning.cz

Xiaomi Mi Smart Compact Projector je nový přenosný Full HD projektor
i Zdroj: PCTuning.cz

Xiaomi HD projektor nabízí integrované úložiště velikosti 16 GB. Pokud by vám byla tato kapacita vnitřního úložiště málo, potom můžete projektor snadno spárovat s externím zdrojovým zařízením (smartphonem, tabletem či počítačem) prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth či vstupních portů USB 2.0 nebo HDMI. Kromě výše uvedeného podporuje zařízení ještě dvoupásmovou technologii Wi-Fi (2,4 GHz/5 GHz) a nabízí i výstupní 3,5mm jack, například pro připojení externích reproduktorů či sluchátek. Reproduktory má však i samotný projektor – zabírají jeho přední plochu a nabízejí výkon 2 × 5 wattů. Zásadním prvkem projektoru je nicméně jeho kompaktní a lehké tělo, jeho rozměry činí jen 115 × 150 × 150 mm a hmotnost 1,3 kilogramu.

Cena a dostupnost

Přenosný projektor Xiaomi Mi Smart Compact Projector zakoupíte za cenu 15 490 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama