xiaomi-mi-watch-lite-zaujmou-cenou-a-podporou-gps
PCTuning Novinka

Xiaomi Mi Watch Lite zaujmou cenou a podporou GPS

Mirek Kočí
Mirek Kočí
12. 12. 2020 16:19 2 Sdílej:

Do evropských obchodů se brzy dostanou nové chytré hodinky od Xiaomi. Mi Watch Lite nemají vůbec špatnou výbavu, přitom se jejich cena bude držet v přijatelných mezích.

Reklama
Reklama

Nové Watch Lite jsou přejmenované Redmi Watch, takže můžete počítat s displejem s rozlišením 320 × 320 pixelů a bohatým výběrem ciferníků; výrobce slibuje až 120 typů. Jak od chytrých hodinek očekáváte, tak i tento model zvládne měřit tep, kvalitu spánku a nechybí jim ani funkce, která vás naučí správně dýchat. Samozřejmostí je tradiční přehled o krocích či spálených kaloriích a mezi další funkce patří upozornění na příchozí hovory, SMS a notifikace, upozornění na nečinnost (pokud například dlouho sedíte), počasí nebo funkce pro vyhledání telefonu, pokud byste ho někde ztratili.

Výrobce avizuje podporu až 11 tréninkových režimů, které zahrnují venkovní běh, venkovní cyklistiku, vnitřní cyklistiku, běžecký pás, plavání venku nebo v bazénu, freestyle, kriket, trekking, běh nebo chůzi. Na jedno nabití mají hodinky vydržet fungovat až 9 hodin, což není vůbec špatné a mezi výhody lze zařadit i GPS, GLONASS a barometr.

Cena Xiaomi Watch Lite zatím oznámena nebyla, ale tipujeme, že se bude pohybovat okolo částky 1 300 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning