xigmatek-dark-knight-ii-novy-kompaktni-vezovy-chladic-procesoru-s-netradicnim-vzhledem
PCTuning Novinka

Xigmatek Dark Knight II: nový kompaktní věžový chladič procesoru s netradičním vzhledem

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
19. 2. 2015 06:00 Sdílej:

Společnost Xigmatek odhalila svůj nový chladič procesoru nazvaný Dark Knight II SD1483. Jedná se o úzký chladič typu věž, který se snaží nalákat zákazníky zejména netradičním vzhledem.

Reklama
Reklama

Dark Knight II má rozměry 120 × 50 × 159 mm (š×h×v) a má celkem běžnou konstrukci. Skládá se tudíž z pasivu tvořeného hliníkovým žebrováním, měděné základny a trojice tepelných trubic. Heatipe mají průměr 8 mm a jsou v přímém kontaktu s procesorem. Jak tepelné trubice, tak hliníkový pasiv jsou opatřené matnou keramickou povrchovou úpravou. 

Heatpipe odvádějí teplo od procesoru do hliníkového pasivu, který může být následně ochlazován pomocí dodávaného 140mm ventilátoru Xigmatek XAF LED. Ten je nasvícený a opatřený devíti nevšedně tvarovanými lopatkami umístěnými v tónovaném průsvitném rámečku. 

Ventilátor by měl zajišťovat průtok vzduchu 90,3 CFM při maximální hlučnosti 18 dBA. Chladič bude k dostání ve dvou barevných variantách, v černé a bílé. Jediné, co výrobce doposud neodhalil, je cena chladiče.

 

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning