xigmatek-predstavil-micro-atx-skrin-aquila
PCTuning Novinka

Xigmatek představil micro-ATX skříň Aquila

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

1. 10. 2013 12:00 4

Xigmatek vydá novou stylovou, kompaktní počítačovou skříň Aquila, určenou pro základní desky formátu micro-ATX.

Reklama
Reklama

Základem designu skříně je jakýsi rám po obou stranách skříně, tvořený silnými kovovými pásy. Základní deska lze do skříně instalovat naležato, což umožňuje vložit grafické karty dlouhé až 33 cm a chladiče CPU o výšce až 18 cm. Skříň je rozdělena na dva oddíly. Vrchní část je určena pro instalaci micro-ATX základní desky a je vybavena jednou 5,25 palcovou pozicí. Do spodního oddílu lze potom namontovat PSU, dva 3,5/2,5 palcové disky, přičemž spodní část skříně je dále opatřena dalšími dvěma 2,5 palcovými pozicemi k instalaci dodatečných SSD disků. 

Xigmatek představil micro-ATX skříň Aquila

Xigmatek Aquila má rozměry 390 × 403 × 265 mm (d×vך). Co se týče chlazení skříně, to zajistí jeden 120 mm nebo 140 mm přední ventilátor, který lze, při úpravě vnitřních pozic pro disky, nahradit 200 mm fanem a o odvod teplého vzduchu ven ze skříně se postará jeden 140 mm ventilátor na zadní straně. Ve skříni je také dostatek prostoru pro instalaci radiátoru vodního chlazení o rozměrech 140 × 280 mm. Uvnitř skříně můžeme nalézt také otvory pro vedení trubic vodního chlazení. 

Xigmatek představil micro-ATX skříň Aquila

Na boční straně samozřejmě nalezneme také I/O panel, který obsahuje dvojici USB 3.0 portů a HD audio jacky. 

Xigmatek zatím bohužel nezveřejnil ceny chystané skříně. 

Zdroj: TechPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning