xigmatek-prichazi-s-vezovym-chladicem-cpu-tyr-sd1264b
PCTuning Novinka

Xigmatek přichází s věžovým chladičem CPU Tyr SD1264B

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
10. 11. 2016 14:15 3 Sdílej:

Nový věžový chladič značky Xigmatek Tyr SD1264B by měl potěšit zejména vzhledem kombinujícím černou a červenou barvu a také nevšedním tvarováním pasivu, díky němuž nezasahuje do prostoru pro paměti.

Reklama
Reklama

Žebrování je totiž ve spodní části výrazně zúženo, čímž vzniká prostor pro paměťové moduly s větším chladičem. Teplo pasiv přijímá pomocí čtveřice 6mm měděných heatpipe, které mají stejně jako pasiv černý povrch. S procesorem jsou přitom v přímém kontaktu, což umožňuje lepší odvod tepla. 

Společně s chladičem je dodávaný také 120mm ventilátor, který je napájený pomocí 4pinového PWM konektoru. Logicky je tak regulovatelný a to v rozsahu od 600 do 2000 otáček za minutu. Tím zajišťuje průtok vzduchu až 59 CFM při hlučnosti 28 až 38 dBA. V balení dostaneme také adaptér s přemosťovacím odporem, který může snížit otáčky větráku na polovinu. 

Rám větráku v sobě nese také čtyři červené LED diody. Červené jsou také lopatky větráku. Tyr SD1264B umožňuje osazení do patic Intel LGA 115x, nebo třeba AMD AM3(+) a FM2(+). Cenu chladiče doposud výrobce neodtajnil. 

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning