xpg-predstavuje-pameti-gammix-d45-a-spectrix-d45g-rgb
PCTuning Novinka

XPG představuje paměti Gammix D45 a Spectrix D45G RGB

Mirek Kočí
Mirek Kočí
14. 5. 2021 15:50 Sdílej:

Značka XPG přichází s pamětmi Gammix D45 a Spectrix D45G RGB, které byly navrženy pro náročné přetaktovávače a hráče hledající moduly s herním designem a dostatečným výkonem pro overclocking.

Reklama
Reklama

XPG Gammix D45 a Spectrix D45G se mohou pochlubit černým hliníkovým zevnějškem připomínajícím brnění díky hřebenům a masivnímu designu. Pamětem nechybí podpora profilů Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 a tak místo úpravy jednotlivých parametrů v BIOSu uživatelé mohou provádět změny přímo prostřednictvím operačního systému svého počítače.

Dle výrobce nové paměti byly důkladně testovány pro bezproblémovou kompatibilitu a bylo ověřeno, že fungují s nejnovějšími platformami od AMD. Oba moduly se nabízejí v kapacitách – 8, 16 a 32 GB.

Na pamětech Spectrix D45G RGB mohou uživatelé navíc provozovat i RGB osvětlení. Vybírat lze z různých efektů (static, breathing a comet) nebo synchronizovat světla prostřednictvím režimu Music Mode. To vše lze provést pomocí aplikace XPG RGB Sync nebo ovládacího softwaru RGB od všech hlavních značek základních desek, jako jsou Asus, MSI, Gigabyte a ASRock.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning