xpg-uvadi-vykonne-vodni-chlazeni-pro-procesory-levante-360
Novinka XPG uvádí výkonné vodní chlazení pro procesory Levante 360

XPG uvádí výkonné vodní chlazení pro procesory Levante 360

Mirek Kočí

Mirek Kočí

3. 12. 2020 15:15

XPG vylepšuje procesorové vodní chlazení Levante. Novinka využívá tří ventilátorů namísto dvou, využívá pumpy Asetek sedmé generace a potěší efektním RGB podsvícením, které interiéru skříně dodá ten správný šmrnc.

Reklama
Reklama

Chlazení zahrnuje čerpadlo s funkcí řízení PWN, které zajišťuje nejlepší optimální řízení teploty procesoru, masivní 360mm chladič a také tepelně optimalizovanou měděnou desku. Levante 360 je vybaveno také třemi zářivými 120mm ventilátory Dual Ring využívajícími konstrukci Fluid Dynamic Bearing (FDB) a 4pinovou pulzní šířkovou modulaci (PWM). FDB ventilátory s PWM jsou navrženy s mechanismem automatického restartu a jsou optimalizovány na spolehlivost (až 40 000 hodin při 40 °C MTBF) a minimalizují hluk na 34 dB, když jsou v plném cyklu s velkým průtokem vzduchu (61,5CFM).

 XPG uvádí výkonné vodní chlazení pro procesory Levante 360

Každý z ventilátorů vybaven dvaceti RGB LED diodami, stejně jako víko čerpadla kapaliny. Pro ty, kteří upřednostňují použití ARGB konektoru propojeného přímo s jejich základní deskou dle výběru a souvisejícího softwarového ovládání (většina hlavních značek je podporována) je zahrnut další řadič ARGB, který lze také použít k tomu, aby uživatelé mohli snadno upravit předprogramované světelné režimy, rychlosti a jas ventilátorů RGB a víko RGB kapalinové pumpy.

Na XPG Levante 360 bude poskytována pětiletá záruka. Cenu chlazení bohužel zatím neznáme.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning