xpg-uvadi-vykonne-vodni-chlazeni-pro-procesory-levante-360
Novinka XPG uvádí výkonné vodní chlazení pro procesory Levante 360

XPG uvádí výkonné vodní chlazení pro procesory Levante 360

Mirek Kočí

Mirek Kočí

3. 12. 2020 15:15

XPG vylepšuje procesorové vodní chlazení Levante. Novinka využívá tří ventilátorů namísto dvou, využívá pumpy Asetek sedmé generace a potěší efektním RGB podsvícením, které interiéru skříně dodá ten správný šmrnc.

Reklama

Chlazení zahrnuje čerpadlo s funkcí řízení PWN, které zajišťuje nejlepší optimální řízení teploty procesoru, masivní 360mm chladič a také tepelně optimalizovanou měděnou desku. Levante 360 je vybaveno také třemi zářivými 120mm ventilátory Dual Ring využívajícími konstrukci Fluid Dynamic Bearing (FDB) a 4pinovou pulzní šířkovou modulaci (PWM). FDB ventilátory s PWM jsou navrženy s mechanismem automatického restartu a jsou optimalizovány na spolehlivost (až 40 000 hodin při 40 °C MTBF) a minimalizují hluk na 34 dB, když jsou v plném cyklu s velkým průtokem vzduchu (61,5CFM).

 XPG uvádí výkonné vodní chlazení pro procesory Levante 360
i Zdroj: PCTuning.cz

Každý z ventilátorů vybaven dvaceti RGB LED diodami, stejně jako víko čerpadla kapaliny. Pro ty, kteří upřednostňují použití ARGB konektoru propojeného přímo s jejich základní deskou dle výběru a souvisejícího softwarového ovládání (většina hlavních značek je podporována) je zahrnut další řadič ARGB, který lze také použít k tomu, aby uživatelé mohli snadno upravit předprogramované světelné režimy, rychlosti a jas ventilátorů RGB a víko RGB kapalinové pumpy.

Na XPG Levante 360 bude poskytována pětiletá záruka. Cenu chlazení bohužel zatím neznáme.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama