zahrajte-si-v-prohlizeci-nesmrtelnou-klasiku-diablo
Novinka Zahrajte si v prohlížeči nesmrtelnou klasiku Diablo!

Zahrajte si v prohlížeči nesmrtelnou klasiku Diablo!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 8. 2019 15:00

Je zábavná a k jejímu spuštění vám stačí připojení k internetu a webový prohlížeč. Řeč je o legendární hře Diablo. Přičichněte k historii a jedné z nejzábavnějších games všech dob!

Reklama
Reklama

Diablo je počítačová hra žánru RPG vytvořená firmou Blizzard Entertainment. Byla vydána už na konci roku 1996 a u hráčů po celém světě sklidila takový úspěch, že se později dočkala i dvou pokračování.

Za nejnovější předělávkou jedničky stojí vývojáři z Rivsoftu, kteří tuto nesmrtelnou herní klasiku upravili tak, aby fungovala v okně jakéhokoli internetového prohlížeče. Pro spuštění musíte udělat jediné a to kliknout na tento odkaz.

Závěrem dodejme, že zdarma je demoverze, která obsahuje pouze dva levely a jedinou hratelnou postavu. Kdo si tento herní skvost nicméně už dříve zakoupil (např. na GOGu), může Diablo dohrát třeba až do konce: stačí do prohlížeče nehrát soubor Diabdat.MPQ.

Zahrajte si v prohlížeči nesmrtelnou klasiku Diablo!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning