zalman-zm-gm5-je-cenove-dostupna-mys-pro-hrace
Novinka Zalman ZM-GM5 je cenově dostupná myš pro hráče

Zalman ZM-GM5 je cenově dostupná myš pro hráče

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 4. 2019 18:00

Krátce po uvedení myši s označením ZM-GM7 představuje Zalman další nový model pro hráče počítačových her, tentokrát s příznivým poměrem cena/výkon. Novinka ZM-GM5 je přitom osazena kvalitním senzorem PixArt A3050 s rozlišením až 4 000 DPI, zrychlením 20 G a rychlostí 60 IPS. A přítomny navíc jsou i spínače Huanno, které by měly poskytovat jistý a spolehlivý pocit při každém kliknutí. Alespoň tak to výrobce píše v tiskové zprávě. Frekvenci myši lze nastavovat ve čtyřech úrovních, a to až do hodnoty 1 000 Hz.

Reklama
Reklama

Novinka od Zalmanu ma tradiční herní design a zaujme tedy už na první pohled, a to nejen díky RGB podsvícení, ale i pro neobvyklou povrchovou úpravu v barvě temného chromu. Ergonomické provedení ve spojení s překvapivě vyšší hmotností (159 gramů) pak má zajistit pevný a jistý úchop a přesné vedení myši po podložce.

ZM-GM5 má devět programovatelných tlačítek. Pro individualizaci nastavení a programování tlačítek je k dispozici originální software s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Počítačový program je jako již tradočně ke stažení na stránkách výrobce.

Herní myš Zalman ZM-GM5 je k dostání za doporučenou cenu 699 Kč včetně DPH.

Zalman ZM-GM5 je cenově dostupná myš pro hráče

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning