zlate-hodinky-apple-watch-ty-by-si-koupil-jen-blazen-nebere-si-servitky-asus
Apple Novinka Zlaté hodinky Apple Watch? Ty by si koupil jen blázen, nebere si servítky Asus

Zlaté hodinky Apple Watch? Ty by si koupil jen blázen, nebere si servítky Asus

Mirek Kočí

Mirek Kočí

15. 3. 2015 19:15 21

Představení chytrých hodinek Apple Watch vzbudilo ve světě hodně emocí. Především kvůli slabé výdrži na baterii a ceně zlaté edice, která je astronomická. Bylo proto jen otázkou času, kdy se do novinky Applu začnou navážet konkurenti.

Reklama

Cena zlaté varianty Watch Edition, která bude k mání v provedení ze žlutého, nebo růžového 18karátového zlata, například pořádně hnula žlučí společnosti Asus.

Ta na svém Twitteru uveřejnila „návod“, kde lidem vysvětluje, proč dát místo Apple Watch přednost hodinkám ZenWatch. Konkrétně se ptá na tři otázky: Zbláznili jste se? Máte možnost plýtvat tunou peněz? Jste si tím opravdu jistý (nemáte studentské půjčky nebo něco jiného ke splácení)?

Když na všechny odpovíte „ano“, Asus vám oznámí, že jste se zbláznili. Pakliže zvolíte ne, doporučí vám vlastní hodinky ZenWatch.

Návod samozřejmě berte s rezervou. Ale pravdou je, že Apple se na zlaté verzi svých Watch rozhodl pořádně „napakovat“. Cena startuje na 10 000 dolarech, takže v přepočtu podle kurzu a s připočtením DPH tedy tato specialita vyjde na více než 300 tisíc korun. Uznejte, že takovéhle peníze se dají investovat mnohem lépe než do hodinek, které budete každý den nabíjet.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama